Çöp Adam Savunma

Sevilen oyun kahramanı çöp dam savunma oyununda bölgesini ele geçirmeye çalışan düşman çöp adamlar ile savaşıyor. Yanında kılıç kullan askerler ile düşman askerlerine saldırırken siz çöp adam ile düşmanların uzağında kalıp ok fırlatarak hepsini öldürmelisiniz. Size yaklaşmalarına izin vermeniz halinde düşmanın hışmına uğrayarak ölürsünüz. Çöp adam ve askerleriniz ile birlikte düşmanların tamamını öldürüp bölgelerini ele geçirmeyi başarmanız halinde oyunda seviye atlayarak daha zorlu bölümler ile savaşa devam edersiniz. Yüklenmesinin ardından play ve start butonlarına basarak oyuna başlayabilirsiniz. Çöp adamı yönlendirmek için a,d tuşlarını kullanmalısınız. Nişan alıp ok fırlatmak için fareyi kullanınız. Çöp adam savunma oyununda başarılar dileriz.
sponsorlu bağlantılar
yorumlar
Cinsiyet :
Erkek
Kız
Cavidan
bu oyun güzel
17/05/2015
Cinsiyet :
Erkek
Kız
Cavidan
bu oyun çox gözəldi
17/05/2015
Cinsiyet :
Erkek
Kız
çöp oyunları ustası
bence ne kadar çöp ayunları varsa onuları oynayın özellikle çöp adam savaşları oyununu oynayın çok güzel ben ne kadar varsa onu oynadım bazıları hiç güzel değildi bazılarıda saçma ama çoğu mütiş tek kelimeyle değil çok mütiş kimin karşısına çöp adam oyunları gelirse onu oynasın
21/01/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
Sedat Doruk Mezde
Evet bu oyun baya eski bir oyun . Çoğu kişi bunun TÜRKÇE YAMA'sını yaptı ve TÜRKÇE oynayabilme özelliğini açtı . Adı da "ÇANAKKALE GEÇİLMEZ" oldu . Herneyse , ben bu oyuna tam puan verdim çünkü ; eski olmasına rağmen çok güzel ölüm animasyonları ve ölüm animasyonları var . Bizim yönettiğimiz karakterin ise pek fazla bir amacı yok aslında . Askerleri yatıştırmak ve bizim askerleri korumak . Güzel olmuş tam puan ! (*****)
31/07/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
asır karayalçın
hem zorrr hemm güzelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
29/07/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
ALTUN
cop adam oyunu cok iyiydi AY BRAT AGALE SALAM ALA BRADYAQA SALAM
14/05/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız